Společenské šaty, Svatební šaty

skipmenu

společenské šaty, svatební šaty, spodní  prádlo

Aktuality

Náš E-shop s dámským oblečením

Zareta-fashion najdete ZDE

 

Lejla Abbasová v šatech Tonyho Bowlse, zapůjčených salonem Zareta.

award2011_1948

 

Parfém roku - Parfume DeLuxe

Tuto akci moderovala Lejla v šatech od Tonyho Bowlse,

které můžete zakoupit výhradně v našem salonu.

_DSC6827 2

LEJLA ABBASOVÁ

Naše šaty reprezentuje přední česká moderátorka Lejla Abbasová

IMG_4325 3

Více...

 

Napsali o nás

Salon Zareta prezentoval společenské šaty také na stránkách prestižního magazínu TopClass včetně titulní strany čísla duben, květen 2009

Více....


tomenu

Svatba na klíč

Módní salon a svatební agentura Zareta

Tak už se to stalo? Požádal Vás o ruku a začalo odpočítávání Vašich svobodných dní? Pak nastal čas na přípravu SVATBY. Aby byl Váš den D co nejhezčí, aby vše šlapalo jako dobře namazané švýcarské hodinky, aby se ze svatby nestal naopak den, který Vám založí základ pro žaludeční neurózu, jste tady správně. My jsme tu naopak pro to, abychom Vám pomohli tento den zajistit, zorganizovat nebo jen koordinovat, případně abychom Vám pouze poradili, co a jak.

Ve svatební den bývají téměř všichni nervózní. Dost často se pak stává, že nastává chaos i tam, kde by jindy nevznikl a místo, abyste dorazili na obřad včas a správně seřazeni, dochází ke zpoždění, svatebčané neví, jak a kam se zařadit, kdo koho vede, na které straně má jít atd. Není to nepříjemné jen pro Vás a Vaše hosty, ale hlavně pro oddávající úředníky a matrikářky. Mohou se pak zpozdit i další svatby, které jsou plánovány po té vaší. Že tím může dojít ke značným problémům Vám asi nemusím říkat.

Proto je velmi důležité nepodcenit přípravu. Jenže nastudování všech pravidel, týkajících se etikety a svatebního dne, může trvat i několik dní, které byste mohli věnovat radostnějším činnostem. Ono totiž nestačí sehnat termín, místo a prstýnky. Tedy, někomu možná ano, ale většina žen si svoji svatbu představuje úplně jinak. A aby ne. Svatba je milník v životě každého z nás. Končí svobodné rozhodování o svém čase, činnostech, práci, apod. Přestanete říkat "já" a nahradíte toto slovíčko slůvkem "my". A taková změna již stojí za to, aby začala co nejlépe.

Naším zaměřením je organizace svateb, od těch menších, kterých se zúčastní jen rodinní příslušníci a pár nejbližších přátel, až po velké, i mezinárodní, svatby. Klademe důraz na dokonalou přípravu, zajištění veškerých potřebných služeb a produktů ve spolupráci s našimi ověřenými dodavateli, které dobře známe a víme, že se na ně můžeme 100% spolehnout. Díky našim znalostem a množstevním slevám Vám můžeme ušetřit značné finanční prostředky, který byste jinak vynaložili úplně zbytečně. A věřte mi, že obzvlášť při svatbách mají lidé tendenci vše přepálit. Pak je to stojí hodně peněz a mnoho jídla se vyhodí. Nebo naopak, když je množství jídla odhadnuto špatně, dojde dřív, než by mělo. A trapas je na světě.

Pokud se tedy chcete vyhnout ztrátě času i financí, napište nám přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ Vaše dotazy, přání a představy. Odpovíme Vám a pokud budete chtít, pomůžeme Vám s přípravou a koordinací Vaší svatby. Nevěstám, které si u nás zapůjčí svatební šaty, poskytujeme 10% slevu, těm, které si šaty zakoupí 50% slevu na koordinaci svatby, případně poradenství zdarma.

Naším cílem je vysoká kvalita, elegance, styl a samozřejmě spokojenost našich klientů. Poskytujeme osobní individuální přístup s cílem splnit beze zbytku Vaše přání. Budeme potěšeni, pokud organizaci své svatby svěříte do našich rukou. Konzultace je zdarma.

Vše o našich službách a sortimentu naleznete také na našem svatebním webu http://www.svatbanaklic.webnode.cz

Objednejte si termín konzultace co nejdřív. Pro hladký a perfektní průběh celé svatby je nutné vše zajitit včas a s předstihem. Doporučená doba je 6 - 12 měsíců předem.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat


svatebni-oznameni-930 HM 66-525G2                                                                                     

Svatební oznámení

Snubní prsteny  

     
         
         
         
tomenu